Трансмісійні оливи в редуктор на Пежо 508 (Peugeot 508) Febi

Очистити Febi×
Бренд10
Febi Німеччина BMW / Mini Німеччина (+4) GM / General Motors США (+1) Mopar (PSA / FCA) Міжнародний (+1) Renault / Nissan Франція (+1) Axxis Польща (+1) Eurol Нідерланди (+1) Rowe Німеччина (+1) Solgy Іспанія (+1) Swag Німеччина (+1)
Знайдено 2 товари
Febi 40580
DE
75W-80
Відправимо у понеділок >9 шт
735 ₴ 685
Бренд НімеччинаFebi
В'язкість за SAE Олива в МКПП 75W-80
Ємність 1 л
Колір Олива в МКПП Жовтий
Вага 0.967 кг
Додаткова інформація Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування
Febi 194490
DE
GL-5-LS
Під замовлення ~18 червня
900 ₴ 850
Бренд НімеччинаFebi
Класифікація за API GL-5-LS
Ємність 1 л
Специфікація BMW 83 22 2 295 532; BMW G1; FIAT 9.55550-DA6; FIAT 9.55550-DA7; Fiat 9.55550-DA9; VW G 052 196; VW G 052 539; VW G 50; VW G 51
Клас в’язкості за SAE 75W-90

У нашому магазині Ви зможете з легкістю підібрати та купити трансмісійні оливи в редуктор для Peugeot 508, відомого як Пежо 508, який був випущений з 2010 до 2025 рік в кузовах седан, універсал, хетчбек з двигунами 1.2, 1.5, 1.6, 2.0, 2.2 л. на паливі бензин, дизель.

Перед тим як замовити мастило в редуктор та міст він потребує правильного підбору. У нас це можна зробити кількома способами:

Для покупки достатньо ознайомитися з ціною, фотографіями, відгуками, умовами доставки та оплати, а потім розпочати оформлення замовлення. Замовити мастило в редуктор та міст на пежо 508 можна так:

Наші спеціалісти завжди з радістю допоможуть підібрати Вам будь-який товар, після чого оформимо Вам доставку в Київ, Білу Церкву, Харків, Одесу, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Полтаву, Вінницю або будь-яке місто України у мінімальні терміни, адже майже всі запчастини є у нас зі складу, які ми закуповуємо оптом. Ми пересилаємо запчастини Новою Поштою або іншим перевізником на Ваш вибір.

Купуючи трансмісійні оливи в редуктор на peugeot 508 у нас Ви також завжди можете бути впевнені в їх якості, адже ми працюємо тільки з офіційними поставками та надаємо гарантію на весь асортимент товарів.

У нас є мастило в редуктор та міст на Peugeot 508 наступних модифікацій та поколінь:

SW I (8E_)

2.0 HDi RXH Hybrid4 (200 к.с.) RHC (DW10CTED4)
Доставляємо в Київ та по Україні поштовими операторами

Товар можливо отримати у будь-якому місті, де є відділення Нової Пошти, серед яких: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Коростень, Нікополь, Ужгород, Павлоград, Конотоп, Первомайськ, Вознесенськ, Умань, Бориспіль, Кам'янець-Подільський, Чорноморськ, Прилуки, Мукачево, Білгород-Дністровський, Бровари

+380
Вашу заявку буде оброблено в понеділок, з 09:00.
+380

Каталог

Фільтри1

Кошик